Margo Travel

Kto może przyjechać?

Młodzi ludzie w wieku 18 - 29 lat

Przez cały rok, spotkania w cyklu tygodniowym, od niedzieli do niedzieli!

Jeśli chcesz przyjechać z grupą młodych ludzi, przeczytaj informacje na stronie Taize.

Osoby w wieku 25-35 lat

W niektórych tygodniach proponujemy grupę refleksji biblijnej przygotowaną specjalnie dla osób w tym wieku (zwykle w czasie Wielkanocy oraz w lipcu i sierpniu).

Młodzi w wieku 15 - 17 lat

Młodzi ludzie poniżej 18-go roku życia muszą przywieźć ze sobą wypełniony formularz zgody rodziców oraz osobę pełnoletnią, która towarzyszy im podczas pobytu w Taizé.

Prawie przez cały rok, od niedzieli do niedzieli, jeśli tylko dobrze rozumieją charakter spotkań. Prosimy sprawdzić na stronie Taize. Jeśli chcesz przyjechać w okresie poza wakacjami szkolnymi, skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się, czy w planowanym tygodniu będą tu inne grupy 15-17-latków. Dobrowolność przyjazdu jest dla tej grupy wiekowej kluczowa – nie możemy przyjąć grup, które przyjeżdżają w ramach programu obowiązkowego. Mogą przyjechać tylko wtedy jeśli samodzielnie i dobrowolnie decydują się na udział w spotkaniach. Młodzi ludzie w tej grupie wiekowej przyjeżdżają pod opieką dorosłych (ukończone 20 lat), którzy razem z nimi będą brać udział w całym programie.

Jeśli chcesz przyjechać z grupą młodych ludzi, przeczytaj informacje na stronie Dla organizatorów grup.

Osoby powyżej 30 roku życia i rodziny z dziećmi

Osoby powyżej 30 roku życia i rodziny z dziećmi poniżej 15 roku życia zapraszamy w określonych porach roku. Prosimy sprawdzić na stronie Taize, w których można przyjechać w tym roku oraz przeczytać uważnie strony dotyczące dorosłych oraz rodzin.

Czy można przyjechać tylko na parę dni?

Jeśli niemożliwy jest pobyt tygodniowy od niedzieli do niedzieli, prosimy, by przyjechać w czwartek lub piątek i zostać do niedzieli. Trzeba trochę czasu, by odnaleźć się w rytmie spotkań. Pobyt od soboty do niedzieli jest stanowczo za krótki!

Taizé: Jak się zgłosić?

-------------------
Jeśli zamierzasz przyjechać do Taizé, prosimy wyślij swoje zgłoszenie, by skontaktować się z nami...

Jakie dane są potrzebne?

-------------------
Potrzebne są szczegółowe dane (e-mail, nr telefonu, adres pocztowy) tylko osoby, która...

Aktualności z Taize!

-------------------
Prosimy o uważne sprawdzenie dat dotyczących spotkania, w którym chcesz wziąć udział przed wysłaniem swojego zgłoszenia.